Nabídka produktů a služeb Bizz(TM) Feeds


Software pro internetový marketing a reklamu, publikování a sledování novinek na Internetu, adresářové služby, marketingové, inzertní, vydavatelské a publikační služby, řízení internetových marketingových projektů, školení, konzultace, odborná a technická podpora zákazníků.

Software
  Bizz(TM) FeedLiner

  Jedna řádka a víte vše.

  Bizz(TM) FeedLiner je základní aplikací pro publikování a sledování aktuálních informací na Internetu. Uživatel si zvolí, jaké zprávy ho zajímají a ty jsou pak průběžně, tak jak na Internetu vznikají, zobrazovány jako nekonečný běžící text na liště umístěné na horním nebo spodním okraji obrazovky. Lišta může být na obrazovce zapnuta neustále nebo v režimu kdy "spí" a skrytě "čeká" na to, až se kdekoliv objeví nová zpráva, která by uživatele mohla zajímat. Tímto způsobem je možno velmi efektivně sledovat vše co se na Internetu děje bez zbytečné ztráty času stráveného často nekonečným brouzdáním a vlastně současně s jakoukoliv jinou prací na počítači.

  Pokud vás titulek informace běžící na liště zaujme, nastavíte na něj kurzor myši, jeho pohyb se zastaví a objeví se celá zpráva spolu s informacemi o jejím zdroji, autorovi a o tom, kdy a kde byla publikována. Pokud se chcete dozvědět více na Webu autora zprávy, stačí kliknout na titulek zprávy myší a v interním TABovacím browseru aplikace - Bizz(tm) Internet Cruiser - se otevře přímo ta Webová stránka, ze které zpráva pochází.

  Pokud budete chtít dát přednost zobrazení v němž si může projít všechny zprávy současně, je možno je v interním browseru kdykoliv zobrazit současně mnoha způsoby .... jako přehledy, noviny, mix, letáky atd...

  Je možno zvolit a nastavit:

  • Možnost číst zprávy nejen jako běžící text, ale i jako jako přehledy, noviny, mix, letáky ... atd
  • Zdroje a oblasti informací, které chcete sledovat včetně možnosti přidání vlastních zdrojů
  • Přímý přístup aplikace do mezinárodního OnLine katalogu Feedů - FeedAtlas.com
  • Zobrazování jen těch zpráv, které si přejete sledovat (filtr)
  • Možnost archivovat zajímavé zprávy a vytvářet si z nich vlastní přehledy, noviny a letáky
  • Režim uspání (snooze) v němž lišta skrytá čeká na nové zprávy
  • Pořadí zobrazovaných zpráv
  • Rychlost rolování, velikost a barvu barvu běžícího textu
  • Akustickou signalizaci nových zpráv
  • Způsob zacházení s přečtenými zprávami
  • Možnost přeposílat zprávy, e-mailem
  • Podpora práce s proxy servery
  • a řadu dalších parametrů pro snadnější sledování zpráv ...

  Aplikace je distribuována zdarma jako freeware a je testována pro práci pod operačními systémy Windows 98, 2000 a XP.

   

  Bizz(TM) Feed Assistant
  Ihned a zdarma pro všechny, kdo si chtějí číst na Internetu.

  Tato robustní mnohoúčelová aplikace obsahující čtečku Feedů, FeedLiner i generátor Feedů, je určena pro uživatele, kteří chtějí nejen sledovat aktuality a novinky, ale chtějí si na Internetu číst, vyhledávat a archivovat zprávy nebo je sami publikovat.

  Oproti ostatním dnes běžným systémům disponuje vlastním centrálně udržovaným katalogem nejzajímavějších lokálních zdrojů, ze kterého si můžete snadno vybrat oblasti, které vás zajímají. Současně, obdobně jako FeedLiner má přímý přístup do mezinárodního OnLine katalogu Feedů - FeedAtlas.com-, ze kterého je možno si vybrat další zdroje, které vás zajímají ale v interních katalozích z nějakého důvodu nejsou.

  Už není zapotřebí brouzdat po Internetu, hledat RSS a XML Feedy a pak je složitě konfigurovat. Stačí jen nainstalovat a hned si můžete začít číst. K snadnému vyhledávání zajímavých témat a prohledávání registrů je tato verze vybavena i sofistikovaným systémem snadno ovladatelných filtrů a vyhledávacích funkcí.

  Je možno si zvolit a nastavit vše co na FeedLineru a navíc:

  • Jeden ze tří uživatelských módů, v nichž mohou být informace sledovány
   podle oborů, podle svých zdrojů nebo všechny najednou pouze podle data a času jejich vzniku.
  • Zda-li budete sledovat některé z již předkonfigurovaných Feedů nebo si jednoduše přidáte své vlastní.
  • Které informace mají být zobrazovány na FeedLineru.
  • Vyhledávání pomocí uživatelsky jednoduchých filtrů nebo profesionálních
   funkcí, které mohou pracovat i s regulárními výrazy.
  • Možnost současného zobrazováni zpráv a Webových stránek, ze kterých zprávy pocházejí.
  • Volitelný AutoZoom interního Browseru.
  • Možnost automatického sledování, "odchytávání" a archivace zpráv týkajících se určitých zajímavých informací nebo zájmových oblastí podle vlastních zvolených pravidel
  • Možnost archivace a pozdějšího prohledávání a zpracování zpráv
  • Spolupráce s externími internetovými prohlížeči
  • Podpora práce s proxy servery

  Kromě funkcí pro čtení a sledování zpráv obsahuje tato aplikace i další moduly určené především pro majitele webových serverů a profesionální nasazení a práci s Feedy ve firmách a institucích.

  Jde především o následující moduly a funkce:

  • Generátor RSS zdrojů, který umožňuje z jakýchkoliv textů a textových souborů na počítači jednoduše vytvořit vlastní RSS zdroje.
  • Modul pro správu a publikování vlastních zdrojů zpráv, umožňuje přehledně katalogizovat všechny vytvářené a spravované Feedy a určit, které z nich a které zprávy mají být kdy publikovány.
  • Modul pravidel pro automatické sledování a přeposílání zpráv na různé e-mailové adresy podle vlastních zadaných kritérií
  • Funkce pro tvorbu a kódování interních zdrojů zpráv, tak aby mohly být čteny pouze k tomu autorizovanými uživateli.
  • a ještě dlouhou řadu dalších zajímavých funkcí a parametrů ...

  Všechny aplikace jsou zdarma ke stažení na tomto webu . Vyzkoušejte je. Pokud se vám technologie a způsob práce Feedy na Internetu v prostředí Bizz(TM) Feeds zalíbí a začnete na vašem webu publikovat vlastní Feedy, pošlete na jejich adresy. Rádi je zveřejníme v našich katalozích, tak aby se k nim dostali všichni koho by vaše informace mohly zajímat.

  Aplikace je distribuována zdarma jako freeware a je testována pro práci pod operačními systémy Windows 98, 2000 a XP.

   

Internetový marketing a reklama

  Feedy - nová epocha marketingu, reklamy a prodeje na Internetu.
  Pusťte se do toho spolu s námi a nabídněte to vašim zákazníkům dřív než konkurence.

  Svět marketingu a reklamy byl na Internetu až doposud zásadně omezován značným pokulháváním Internetových technologií za tím, co se na Internetu v posledních letech odehrává. Z vysokých škol, kde byl stěžejní aplikací Internetu e-mailem, se dnes hlavní hybnou silou, která jej žene vpřed stala zábava, komerce a reklama.

  Tomuto faktu ale bohužel až doposud neodpovídaly nástroje, které měli jeho uživatelé k dispozici. E-mail je a bude, tak jako byl dopis, osobní záležitostí, kdy příjemce zprávy nemůže zůstat anonymní a musí chtě nechtě dát vždycky všanc část své identity. A odtud i problém SPAMu. Na druhé straně, Web, je pasivní výkladní skříní, kterých přibývá tak rychle, že pokud si někdo v blýskavé záplavě velkoměsta nakonec všimne jedné konkrétní, lze jen těžko spoléhat na to, že kvůli tomu bude chodit každý den stejnou cestou, aby podrobně prozkoumal jestli se v ní neobjevilo něco nového.

  S nástupem Feedů se vše zásadně mění. Na Internetu se objevila první technologie jeho komerčního éry, která umožňuje, aby ti kdo mají co říct mohli na Internetu své informace bez jakéhokoliv omezení jednoduše publikovat. Na druhé stráně ti, kdo v daném okamžiku mají o nějaké informace zájem, dostávají do rukou nástroj, kterým jim obdobně jako televizní kanály umožňuje průběžně volit o jaké informace mají momentálně zájem a ty pak sledovat. To vše v reálném čase, tj. vždy jsou k dispozici ty nejnovější a to ve stejném okamžiku kdy na Internetu vznikají.

  Pokud vás marketing a reklama zajímá nebo dokonce živí, neváhejte a pusťte se do toho spolu s námi. Naši odborníci i technologie jsou vám k dispozici a vaši zákazníci na tento okamžik čekají už léta.

 

Adresářové služby

  Centrálně spravované katalogy zdrojů a kanálů systému Bizz(TM) Feeds
  Nemusíte pracně hledat Feedy po Internetu. Ty nejdůležitější jsou pro vás vždy připraveny přímo ve vaší Bizz(TM) aplikaci.

  Kromě výše zmíněných aplikací umožňujících prezentaci a sledování a novinek, nabízí prostředí Bizz(TM) Feeds i vlastní adresářové služby. Své Feedy vygenerované vašimi redakčními systémy či vytvořené vašimi vlastními generátory, můžete zaregistrovat do našich OnLine adresářů, které jsou pak okamžitě automaticky distribuovány všem čtečkám Feedů a současně umístěny do mezinárodního Webového katalogu Feedů FeedAtlas.com

  Výhody pro tvůrce zdrojů a autory informací:

  • Čtenáři v tomto systému již nehodnotí a nenavštěvují webové servery pouze podle více či méně známých webových adres, ale díky oborově setříděným katalogům spíše podle kvality a obsahu nabízených informací.
  • Ti, kdo nabízejí zajímavé a nejčastěji aktualizované informace tak mohou snadno vyniknout i nad tradičně zavedenými adresami známých serverů.

  Výhody pro čtenáře:

  • Centrálně distribuované katalogy umožňují rychle se dozvědět o všech nejzajímavějších serverech v kterémkoliv oboru a prohlédnout si nabízené informace a jednoduše si podle nich zvolit ty, které se vám zdají nejlepší a nejzajímavější.
  • Současně čtenáře upozorní na novinky a změny, na které as sami nepřišli a zřejmě by je sami asi ani nehledali.
  • Pro uživatele, kteří nechtějí ztrácet čas brouzdáním po Webu, vyhledáváním a konfigurováním RSS zdrojů, stačí pouze nainstalovat libovolnou z výše uvedených aplikací a hned si mohou začít vybírat a číst.

 

Software na míru

  Naše nabídka pro společnosti, které nabízejí denně aktualizované informace
  Aplikace upravené pro vaše servery jsou vaší reklamou a výhodou oproti konkurenci.

  Aplikace upravené na míru vaší společnosti a tomu co chce prostřednictvím Internetu sdělit, se postarají o to, aby vaši zákazníci čtenáři, bez ohledu na to jaký obor je momentálně zajímá, dostali vždy i informace z vašich webových serverů. Tyto "vaše" upravené aplikace, které jsou pak k dispozici ke stažení zdarma přímo na vašich serverech, jsou vaší nejúčinnější reklamou.

 

Vydavatelské a publikační služby

  Rádi pro vás navrhneme a vyrobíme vaši marketingovou kampaň a Internetovou reklamu.
  Zákazníci a partneři mohou využít kapacit našeho grafického studia a webpublishingu.

  Vydavatelské a publikační služby, doplňují řetězec nabízených produktů a služeb tak, abyste v případně zájmu mohli na jednom místě prokonzultovat a získat vše, co pro váš úspěšný marketing na internetu potřebujete. Od dobrého nápadu, přes návrh a výrobu vaší marketingové kampaně až po její uvedení na trh a případné vyhodnocení výsledků.

 

Konzultace, odborná a technická podpora

  .. na Webu, e-mailem i po telefonu.
  Naši odborníci jsou vám k dispozici vždy, když potřebujete najít to správné řešení.

  Všechny aplikace a služby s logem Bizz(tm) jsou navrženy pro práci v profesionálním prostředí a jednotlivé sady funkcí a vlastností jsou voleny tak, aby umožňovaly jejich optimální využití. Škálování verzí bylo připraveno ve spolupráci se zákazníky a upraveno podle potřeb a představ různě velkých a různě strukturovaných společností, firem a institucí. Všechny systémy a jejich funkce jsou průběžně testovány pod operačními systémy Microsoft Windows 98, ME, XP, 2000, 2003.

  Naši zákazníci se mohou kdykoliv spolehnout na stálou telefonickou nebo e-mailovou před i po instalační technikou podporu, konzultace a produktová školení našich odborníků.

Partneři:
  Noviny
  Časopisy
  Rádia
  Televize
  Webové zpravodajství
  Politické strany
  Státní správa
  Internetové servery
  a další...

Přečtěte si:
  Feed Marketing Studies
  RSS Feed Marketing
  RSS Marketing Diary
        ...
  Marketing na Internetu
  Marketing a Média

Dokumentace:
  XML 1.0.
  XML Namespaces
  XML Path Language
        ...
  RSS 2.0 Spec
  RSS FV Docs
  RSS 3 Lite Spec
        ...
  HTML 4.0 Spec
  XHTML 1.0
  CSS2
  XSL
  SSL in XML
  XPointer

Servery:
  RSS FEED Validator
  CSS Validator


  
  
  

Jedna řádka na vaší obrazovce a budete vždy "v obraze".

Nejnovější verze 4.11
Lišta s nepřetržitým proudem textových, grafi-ckých, zvukových a video informací z vašich oblíbených Feedů pro všechny, kdo nemají čas brouzdat po Internetu, ale přesto se chtějí průběžně dozvídat o všech novinkách na webu a sledovat to co je zajímá.


         Více o ...  |  Další služby  |  Stáhnout
Obsahuje: Bizz FeedLiner(TM), vlastní webový TAB browser, fitry, režim hlídání webu a čekání na nové zprávy, možnost archivovat zprávy a vytvářet vlastní noviny, možnost přeposílat zprávy e-mailem, možnost třídit, filtrovat a určovat pořadí zpráv, propojení s mezinárodním katalogem Feedů FeedAtlas.com, možnost přidávat vlastní Feedy, ... a řadu dalších funkcí...

Software, který už dnes nemůže chybět na žádném počítači.

Nejnovější verze 4.11
Tato volně šiřitelná (freewarová) verze vám umožní používat Bizz Feed Assistant jako mimořádně výkonnou profesionální čtečku RSS a XML Feedů a vyzkoušet si i řadu dalších komplikovanějších funkcí.


         Více o ...  |  Další služby  |  Stáhnout
Obsahuje: Bizz FeedLiner(TM), čtečku Feedů s filtry a pravidly, profesionální RSS generátor umožňující vyrobit si RSS Feedy pro vaše stránky, automatické vyhledávání a archivaci zpráv podle obsahu, automatické přeposílání nejzajímavějších zpráv na e-mailové adresy, možnost vytvářet a číst privátní interní kódované zdroje informací ... a řadu dalších užitečných funkcí ...

Profesionální řešení pro všechny, kdo používají mobilní telefony a krátké textové zrpávy SMS
Nejnovější verze 4.4
Je zvláště uzpůsoben potřebám firem a institucí, které se rozhodly vyžívat zprávy SMS jako součást své profesionální práce, ať už pro potřeby marketingu, podpory a servisu nebo v kterékoliv jiné oblasti firemní komunikace, korespondece nebo udržování kontaktu se zákazníky a partnery.


         Více o ...  |  Další služby  |  Stáhnout
Obsahuje: Připojení přes mobilní telefon, GSM modem nebo Internet. Párování odeslaných zpráv a potvrzní, seznamy z Excelu, rychlé vyhledávání adresátů QuickList(TM), automatická registrace abonentů a rozesílání informací jeich přeplatitelům NoSpamInfo(TM), ukládání zpráv do složek podle obsahu, automatická odpověď a přeposlání SMS na e-mail. Distribuce zpráv připravených v textových souborech a Excelu, odložené odeslání (načasovaní) připravených zpráv, vytáční čísel a příjem hovorů prostřednictvím GSM modulů SIEMENS. Možnost vedení záznamů o uskutečněných i ztracených voláních, atd.